• 12:00
    Сянката на Елена еп.1
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Последен сезон
    /игрален филм/
  • 14:30
    Ангели приятели еп.19, 20
    /анимация/
  • 15:00
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 15:30
    Династията на Борджиите
    /игрален филм/
  • 18:00
    Музикални минути
  • 18:30
    От мерак
    /хореографът Русанка Бодурова/
  • 19:00
    DW: Глобал 3000
    /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    Златото на Валхала
    /игрален филм/
  • 21:00
    В кадър
    /Кой пази Царино/
  • 21:30
    Музикални минути
  • 22:00
    Духът на времето
    /документален филм/
  • 12:00
    Сянката на Елена еп.2
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Златото на Валхала
    /игрален филм/
  • 14:30
    Ангели приятели еп.21, 22
    /анимация/
  • 15:00
    Татковци сез.2 еп.2
    /семеен сериал, Австралия/
  • 15:50
    Финал по Холивудски
    /игрален филм/
  • 17:40
    Музикални минути
  • 18:00
    Пъзел
    /гост в предаването - фотографът Жоро Колев/
  • 19:00
    DW: Бъдещето днес
    /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    Мошеници на дребно
    /игрален филм/
  • 21:00
    Татковци сез.2 еп.3
    /семеен сериал, Австралия/
  • 21:40
    Музикални минути
  • 22:00
    Правилата на привличане
    /игрален филм/
  • 12:00
    Сянката на Елена еп.3
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Мошеници на дребно
    /игрален филм/
  • 14:30
    Ангели приятели еп.23, 24
    /анимация/
  • 15:00
    DW: Глобал 3000
    /поредица на Дойче Веле/
  • 15:25
    Мисия доброволец
    /филм на еТВ/
  • 15:40
    Форест Гъмп
    /игрален филм/
  • 18:00
    Класически коли
    /поредица за автомобили/
  • 18:30
    Здраве
    /пшеницата - маскираният убиец/
  • 19:00
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 19:30
    Деца - шпиони 1
    /игрален филм/
  • 21:00
    Шефове под прикритие
    /риалити шоу/
  • 21:45
    Музикални минути
  • 22:00
    Прорция "Гигант"
    /документален филм/
  • 23:40
    Кратка разходка в Истанбул
    /филм на еТВ/
  • 12:00
    Сянката на Елена еп.4
    /теленовела, Бразилия/
  • 12:50
    Прорция "Гигант"
    /документален филм/
  • 14:30
    Ангели приятели еп.25, 26
    /анимация/
  • 15:00
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 15:30
    Татковци сез.2 еп.3
    /семеен сериал, Австралия/
  • 16:15
    Скок във времето - 1 част
    /филм на еТВ/
  • 16:40
    16 пресечки
    /игрален филм/
  • 18:15
    Музикални минути
  • 18:30
    Без формат
    /мъжката и женската енергия/
  • 19:00
    DW: Бъдещето днес
    /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    Деца - шпиони 2
    /игрален филм/
  • 21:10
    Татковци сез.2 еп.4
    /семеен сериал, Австралия/
  • 22:00
    Мисли като мъж
    /игрален филм/
  • 12:00
    Сянката на Елена еп.5
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Революция ОС
    /документален филм/
  • 14:30
    Ангели приятели еп.27, 28
    /анимация/
  • 15:00
    В кадър
    /Кой пази Царино/
  • 15:30
    Голямо изкуство и в малкия град
    /документален филм/
  • 16:00
    Мисли като мъж
    /игрален филм/
  • 18:00
    Мисия доброволец
    /филм на еТВ/
  • 18:10
    Музикални минути
  • 18:30
    Пъзел
    /гост в предаването фотографът Жоро Колев/
  • 19:30
    Четирима самотни бащи
    /игрален филм/
  • 21:15
    Шефове под прикритие
    /риалити шоу/
  • 22:00
    Един неуспял убиец
    /игрален филм/
  • 23:30
    Здраве
    /пшеницата - маскираният убиец/
  • 12:00
    Без формат
    /Чуждите цивилизации/
  • 12:30
    Музикални минути
  • 12:40
    Сянката на Елена еп.1, 2
    /теленовела, Бразилия/
  • 14:15
    DW: Глобал 3000
    /поредица на Дойче Веле/
  • 14:45
    Всеки казва обичам те
    /игрален филм/
  • 16:30
    Шефове под прикритие
    /риалити шоу/
  • 17:15
    Музикални минути
  • 17:30
    Татковци сез.2 еп.3, 4
    /семеен сериал, Австралия/
  • 19:00
    Класически коли
    /поредица за автомобили/
  • 19:30
    Г-н Никой
    /игрален филм/
  • 22:00
    Шивачът от Панама
    /игрален филм/
  • 12:00
    Здраве
    /пшеницата - маскираният убиец/
  • 12:40
    Сянката на Елена еп.3, 4
    /теленовела, Бразилия/
  • 14:20
    DW: Бъдещето днес
    /поредица на Дойче Веле/
  • 14:50
    Летен час
    /игрален филм/
  • 16:30
    Шефове под прикритие
    /риалити шоу/
  • 17:15
    Музикални минути
  • 17:30
    Пиле със сливи
    /игрален филм/
  • 19:00
    Скок във времето - 2 част
    /филм за фестивала на народната носия в Жеравна/
  • 19:30
    Започни отново
    /игрален филм/
  • 21:15
    БТР в Хасково
  • 21:40
    Музикални минути
  • 22:00
    Лъв: Стъпки към дома
    /игрален филм/