• 12:00
    Законът на любовта еп.100
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Пътят към Гуантанамо
    /игрален филм/
  • 14:30
    Тайната на Ела сез.1 еп.6
    /младежки фентъзи сериал/
  • 15:00
    Супер момичета сез.1 еп.11
    /семеен сериал, Нова Зеландия/
  • 15:45
    БТР в Хасково
  • 16:10
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 16:40
    Шесто чувство
    /игрален филм/
  • 18:30
    Арт момент
    /гости в предаването музикантите от група SEVI/
  • 19:00
    DW: Глобал 3000
    /предаване на Дойче Веле/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Супер момичета сез.1 еп.12
    /семеен сериал, Нова Зеландия/
  • 20:45
    Музикални минути
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Извънредно специални пратеници
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Без формат
    /Индустрията - изкуствен интелект 1ч./
  • 12:00
    Законът на любовта еп.101
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Извънредно специални пратеници
    /игрален филм/
  • 14:30
    Тайната на Ела сез.1 еп.7
    /младежки фентъзи сериал/
  • 15:00
    Черните вълци еп.2
    /сериал, Русия/
  • 16:00
    Кулинарни истории
    /кулинарна поредица, Австралия/
  • 16:30
    Скаймастър
    /игрален филм/
  • 18:00
    Синята планета
    /документална поредица/
  • 19:00
    Спортна зона
    /предаване за спорт на еТВ/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Черните вълци еп.3
    /сериал, Русия/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Свейн и плъхът
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    DW: Бъдещето днес
    /предаване на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 12:00
    Законът на любовта еп.102
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Свейн и плъхът
    /игрален филм/
  • 14:30
    Тайната на Ела сез.1 еп.8
    /младежки фентъзи сериал/
  • 15:00
    Живата вечност
    /документален филм/
  • 15:30
    DW: Глобал 3000
    /предаване на Дойче Веле/
  • 16:00
    Земя на чужденци
    /игрален филм/
  • 17:45
    В кадър
    /Магията Черничево/
  • 18:15
    Музикални минути
  • 18:30
    Здраве
    /Повреденият мозък част 2 еп.2/
  • 19:00
    Кулинарни истории
    /кулинарна поредица, Австралия/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Спортна зона
    /предаване за спорт на еТВ/
  • 20:30
    Музикални минути
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Патрул 19-2 сез.1 еп.7, 8
    /криминален сериал, Канада/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 12:00
    Законът на любовта еп.103
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Дубльорът
    /игрален филм/
  • 14:30
    Тайната на Ела сез.1 еп.9
    /младежки фентъзи сериал/
  • 15:00
    Черните вълци еп.3
    /сериал, Русия/
  • 15:50
    Варна – Prima Europaea
    /документален филм/
  • 16:30
    Алберт Нобс
    /игрален филм/
  • 18:15
    Музикални минути
  • 18:30
    Без формат
  • 19:00
    DW: Бъдещето днес
    /предаване на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Черните вълци еп.4
    /сериал, Русия/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Камшичен удар
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Арт момент
    /гости в предаването музикантите от група SEVI/
  • 12:00
    Законът на любовта еп.104
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Фроде и неговата банда
    /игрален филм/
  • 14:15
    Моята България - Болата
    /документален филм/
  • 14:30
    Тайната на Ела сез.1 еп.10
    /младежки фентъзи сериал/
  • 15:00
    Икономиката днес
    /документален филм/
  • 15:30
    DW: Бъдещето днес
    /предаване на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 16:00
    Баария
    /игрален филм/
  • 18:30
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 19:00
    Етюди
  • 19:30
    Мансардата
    /игрален филм/
  • 21:00
    Казино
    /игрален филм/
  • 12:00
    Без формат
  • 12:30
    Кулинарни истории
    /кулинарна поредица, Австралия/
  • 13:00
    Законът на любовта еп.100, 101
    /теленовела, Бразилия/
  • 14:30
    Етюди
  • 15:00
    Джони Инглиш
    /игрален филм/
  • 16:30
    Синята планета
    /документална поредица/
  • 17:30
    Черните вълци еп.3, 4
    /сериал, Русия/
  • 19:10
    Музикални минути
  • 19:30
    Кухня. Последната битка
    /игрален филм/
  • 21:20
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 21:45
    Музикални минути
  • 22:00
    Патрул 19-2 сез.1 еп.9, 10
    /криминален сериал, Канада/
  • 23:30
    DW: Глобал 3000
    /предаване на Дойче Веле/
  • 12:00
    Здраве
    /Повреденият мозък част 2 еп.2/
  • 12:40
    Законът на любовта еп.102, 103
    /теленовела, Бразилия/
  • 14:30
    DW: Бъдещето днес
    /предаване на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 15:00
    Значи си съгласна
    /игрален филм/
  • 16:30
    Западната порта на Източната Римска империя
    /документален филм/
  • 17:10
    Музикални минути
  • 17:30
    Саул - пътуването до Дамаск
    /игрален филм/
  • 19:00
    Арт момент
    /гости в предаването музикантите от група SEVI/
  • 19:30
    Фалшива любов
    /игрален филм/
  • 21:30
    Хасково Джаз 2018
  • 22:00
    Кралят на боулинга
    /игрален филм/