• 12:00
    Река на страстта
    еп. 46, /теленовела, Колумбия/
  • 13:00
    Сватбата на Роза
    /игрален филм/
  • 14:30
    Бакуган
    еп. 8, /анимация/
  • 15:00
    Алтернативата
    еп. 9, /публицистично предаване/
  • 16:00
    На високи обороти
    еп. 148, /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 16:30
    Учебник по любов
    /игрален филм/
  • 18:30
    Пътувай с нас
    еп. 8, /Могилица - поезия от камък и дърво/
  • 19:00
    Ние глобално
    еп. 27, /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Алтернативата
    /публицистично предаване/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Бели престилки
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Без формат
    еп. 386, /Новите правила на СЗО - здраве или контрол - предаване на еТВ/
  • 12:00
    Река на страстта
    еп. 47, /теленовела, Колумбия/
  • 13:00
    Бели престилки
    /игрален филм/
  • 14:30
    Бакуган
    еп. 9, /анимация/
  • 15:00
    Алтернативата
    /публицистично предаване/
  • 16:00
    Историите на Кедровия залив
    сез. 2, еп. 12, /сериен филм/
  • 16:45
    Бъдещето днес
    еп. 353, /поредица на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 17:15
    Последната битка
    /игрален филм/
  • 19:00
    Спортна зона
    еп. 336, /предаване на еТВ/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Историите на Кедровия залив
    сез. 3, еп. 1, /сериен филм/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Танцуващият в сянка
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    На високи обороти
    еп. 143, /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 12:00
    Река на страстта
    еп. 48, /теленовела, Колумбия/
  • 13:00
    Танцуващият в сянка
    /игрален филм/
  • 14:30
    Бакуган
    еп. 10, /анимация/
  • 15:00
    Диви сърца
    сез. 5, еп. 4, /сериен филм/
  • 16:00
    Ние глобално
    еп. 32, /поредица на Дойче Веле/
  • 16:30
    Влюбени
  • 18:30
    Здраве
    еп. 75, /Безплодието - война с много врагове/
  • 19:00
    Бъдещето днес
    еп. 360, /поредица на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Алтернативата
    /публицистично предаване/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Хари Браун
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Кулинарни истории
    еп. 3, /научно-популярна поредица/
  • 12:00
    Река на страстта
    еп. 49, /теленовела, Колумбия/
  • 13:00
    Овцата Шон
    /анимационен филм/
  • 14:30
    Бакуган
    еп. 11, /анимация/
  • 15:00
    Алтернативата
    /публицистично предаване/
  • 16:00
    Историите на Кедровия залив
    сез. 3, еп. 1, /сериен филм/
  • 17:00
    Въглерод
    /игрален филм/
  • 18:30
    Без формат
    еп. 114, /предаване на еТВ/
  • 19:00
    На високи обороти
    еп. 149, /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Историите на Кедровия залив
    сез. 3, еп. 2, /сериен филм/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Земя на сенки
    еп. 15, /сериен филм, Колумбия/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Ние глобално
    еп. 31, /поредица на Дойче Веле/
  • 12:00
    Река на страстта
    еп. 50, /теленовела, Колумбия/
  • 13:00
    Земя на сенки
    еп. 16, /сериен филм, Колумбия/
  • 14:30
    Бакуган
    еп. 12, /анимация/
  • 15:00
    Диви сърца
    сез. 5, еп. 5, /сериен филм/
  • 15:45
    Индокитай
    /игрален филм/
  • 18:15
    Убийци от космоса
    /документален филм/
  • 19:00
    Бъдещето днес
    еп. 356, /поредица на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Алтернативата
    /публицистично предаване/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Враждебна зона
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    На високи обороти
    еп. 144, /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 12:00
    Без формат
    еп. 48, /предаване на еТВ/
  • 12:30
    Кулинарни истории
    еп. 4, /научно-популярна поредица/
  • 13:00
    Река на страстта
    еп. 47, /теленовела, Колумбия/
  • 14:30
    Ваканцията на малкия Никола
    /игрален филм/
  • 16:00
    Чудесата в моя живот с проф. Бойко Рангелов
    /филм на еТВ/
  • 16:30
    Непознатата Антарктида
    еп. 1, /документален филм/
  • 17:30
    Историите на Кедровия залив
    сез. 3, еп. 2, /сериен филм/
  • 19:00
    Ние глобално
    еп. 35, /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    Гордост
    /игрален филм/
  • 21:30
    Бъдещето днес
    еп. 351, /поредица на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 22:00
    Синият войник
    /игрален филм/
  • 12:00
    Здраве
    еп. 75, /Безплодието - война с много врагове/
  • 12:30
    Бъдещето днес
    еп. 350, /поредица на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 13:00
    Река на страстта
    еп. 49, /теленовела, Колумбия/
  • 14:30
    Деца шпиони
    /игрален филм/
  • 16:00
    Арт момент
    еп. 18, /група Акага/
  • 16:30
    Плаването на техния живот
    сез. 1, еп. 2, /младежко реалити/
  • 17:30
    Вълчият тотем
    /игрален филм/
  • 19:30
    Концертът
    /игрален филм/
  • 21:30
    На високи обороти
    еп. 152, /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 22:00
    Пустинно цвете
    /игрален филм/